Број на оглас: 3041978
Објавен на: 20.10.2018, 10:31
1 / 12

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MALIBY)--O C A R I N E T O---

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MALIBY)--O C A R I N E T O---
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-ZATEMNETI STAKLA;
-SIBER VRATI;
-HROMIRANI LAJSNI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD SVAJCARIJA;
----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A---
-----I N F O:(075/858-420)-------