Број на оглас: 3041897
Објавен на: 21.10.2018, 08:00
1 / 6

SAMSUNG J5 2017 NEVERLOCK

8.000 МКД 8.390 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
J5 2017
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov.
Koristen nekolku meseci.
So cela oprema vo kutija
GRATIS ZASTITNO STAKLO I MASKA
MOZE ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA