Број на оглас: 3041644
Објавен на: 16.05.2019, 16:44
1 / 12

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
230 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 3 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Асном бр.32

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип.
Куќата е на два спрата.
1 спрат - 3 соби, кујна + летна кујна и тоалет
2 спрат - пет соби, кујна, тоалет и три балкони (секоја соба излегува на балкон)
Греење: на дрва или клима
2 паркинг места + гаража со канал
230 м2 куќа + 300 м2 дворно место
Цена по договор на лице место, со или без намештај.
За повеќе информации, јавете се на 078 263 731.
Вреди да се види.