Број на оглас: 3041594
Објавен на: 23.05.2019, 19:58
1 / 1

Delovi za Ford Fokus 1.8tddi 1.6 benzin

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Fokus od 98-04
Tel: 070-469-554 VIBER!!!!!