Број на оглас: 3041568
Објавен на: 14.11.2018, 17:49
1 / 9

BMW 320d E90 (facelift)

10.998 € 10.999 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-BMW 320D
-2009 Godina....
-Voziloto poseduva
-Biksenon....
-Tempomat....
-Klimatronik....
-Zatemneti stakla Nazad so Atest....
-Senzori za Brisaci....
-Parking Senzori....
-Aux Bluetooth
-Orginal kilomtreza 105 ijadi
-So sevisna knishka
-Servisiran na 10 10 2018
-Registriran do 10 10 2019

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA....