Број на оглас: 3041440
Објавен на: 12.12.2018, 08:59
1 / 1

KROJAC ZA IVERICA SELCO EB70

16.400 € 18.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii na mob. 070 382381