Број на оглас: 3041372
Објавен на: 02.12.2018, 16:49
1 / 12

OPEL ASTRA 1.7CDTI "ENTERIERAUTO"

3.490 € 3.550 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
enterierauto
DABILE - STRUMICA
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


070808484 078433355

NOV UVOZ
PLATENI SITE DAVAČKI DO REG
EXTRA SOSTOJBA
40-50 VOZILA NA LAGER