Број на оглас: 3041275
Објавен на: 01.03.2021, 10:27
1 / 12

MAZDA 6 2.0 DIESEL 2003 GODINA

2.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
89 kw / 121 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава добро возило, редовно одржувано со нови гуми и акумулатор, во добра возна состојба.