Број на оглас: 3041044
Објавен на: 14.11.2018, 13:14
1 / 3

vrata od drvo

1.500 МКД Цената не е фиксна 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


se prodava drvena vrata so kasa 210 x107 santimetri i 4 sobni vrati so dimenzija 90x200 santimetri.