Број на оглас: 3040840
Објавен на: 12.07.2020, 05:38
1 / 4

Plac 2500m2 so kuka 40m2 na ulica Josko Ilievski

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naogja do fabrikata KIK kumanovo Ciglana
so golemina 2500 M2, Voda ,Struja, Kanal , Kuca 39m2 so moznost za renoviranje ili izgradba na nova i 100m2 prostorija Dokumenti sredeni ,imoten list ,legalizacija,privatizacija,elaborat .

tel.078800559