Број на оглас: 3040493
Објавен на: 09.03.2019, 08:21
1 / 8

kamion

5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava kamion 2007 god vo super sostojba
nosivost-1350kg
sirina na sanduk-4.20x2.05