Број на оглас: 3040358
Објавен на: 20.10.2018, 13:05
1 / 10

MASI I STOLICI - restorantski

35 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Екстра-квалитетни маси и столици од кувана бука. Одлична изработка и ергономија.
Масите се со димензија метар на метар.
- 10 маси по 100 евра
- 8 столици со рачки за крепење по 35 евра
- 32 столици без рачки по 35 евра

ЈАВЕТЕ СЕ КАЈ НОНЕ 070 212 914 за повеќе информации.