Број на оглас: 3040324
Објавен на: 23.10.2018, 08:53
1 / 7

Mercedes E220 CDI

2.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
Registriran
Promeneto maslo i filtri
Avangard oprema