Број на оглас: 3040319
Објавен на: 04.12.2018, 15:39
1 / 4

Ford Escort 1.6

800 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sostojba
Dzvonete na ovoj broj 077 741 583