Број на оглас: 3040316
Објавен на: 04.12.2018, 15:38
1 / 4

Baotijan 50cc

12.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baotijan vespa 50cc 4t
Motorot se prodava hitno
Ima mesto za dogovor