Број на оглас: 3040268
Објавен на: 14.11.2018, 20:47
1 / 10

PASSAT 5 1.9 TDI 2001god.

2.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 5 1.9 TDI 74 kw
So ful oprema.
Mob za kontakt.
078/470-087.