Број на оглас: 3040154
Објавен на: 24.04.2019, 14:55
1 / 6

BMW 1M 120

7.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full oprema
Poveke inf na tel
Moze zamena za golf 6 gtd so mojta doplata