Број на оглас: 3040105
Објавен на: 09.10.2018, 19:00
1 / 12

MERCEDES BENZ 1834

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PODAVA MERCEDES 1834
GODINA : 1995
PRIKOLKA SCHMITZ GOTHA
GODINA 2003
VO ODLLICNA SOSTOJBA
DOLZINA: 7.40
SIRINA :2.56
VISINA :2.80
ISTITE DIMENZII GI IMA I KAMIONOT
NOSIVOSTA NA PRIKOLKATA E 11 TON
NOSIVOSTA NA KAMIONOT E 12 TON