Број на оглас: 3040047
Објавен на: 16.11.2018, 08:40
1 / 3

Bandazi za opel meriva 15" i 16" so gimi

100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski bandazi 15" so gumi so 5 srafa