Број на оглас: 3039642
Објавен на: 11.02.2019, 01:52
1 / 5

HONDA MTX 125 so dokumenti

850 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1985
Модел:
MTX
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Broj za kontakt - 077 592 301