Број на оглас: 3039455
Објавен на: 19.02.2019, 00:22
1 / 6

CONTINENTAL 215/60/16

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se letni isto kako novi nogu malku vozeni doneseni se od CH.
Cena po dogovor