Број на оглас: 3039349
Објавен на: 21.10.2018, 08:54
1 / 7

Skoda Oktavia 1.4 benzin plin reg. do 22.05.19

1.800 € Цената не е фиксна 2.000 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Oktavia 1.4 benzin plin reg. do 22.05.19 ekstra Cena za kes kontak 078403712 komplet servis napraven so klima kupena vo mk odrzavana vo Skoda celo vreme mozi i zamena