Број на оглас: 3039274
Објавен на: 05.04.2020, 11:35
1 / 6

Bose Wave Radio AVRCC 3

149 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Bose Wave Radio AVRCC 3 vo odlicna sostojba !!! specifikacija vidi link podole
https://www.cnet.com/products/bose-wave-radio-iii-radio/specs/

cena vidi link
https://www.amazon.de/Bose-Wave-System-Analog-Titanium-Silver/dp/B01DXI3UY8/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1544120621&sr=8-5&keywords=bose+wave+music