Број на оглас: 3039263
Објавен на: 21.10.2018, 22:29
1 / 12

VW POLO 1.4 BENZIN ( CH)

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA 🇨🇭🇨🇭🇲🇰🇲🇰 SO PLATENI SITE DAVAČKI DO REG SERVISNA KNIŠKA REALNI KLM KLIMA MOTOR RABOTAT MNOGU DOBRO KOLATA E STEGNATO BEZ NIKAKVI INTERVENCIJ MNOGU ČUVANO MOZE DA SE VIDI I PROBA VI SEKOE VREME