Број на оглас: 3039020
Објавен на: 16.02.2019, 01:45
1 / 1

Се издава Деловен Простор од 150м2

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се издава Деловен Простор од 150м2
Македонска Куќа до катната гаража во центарот на градот по поволна цена,
Тел.за Контакт - 070 304 688