Број на оглас: 3039018
Објавен на: 15.10.2018, 11:14
1 / 12

Ursus c 360 dhe rimorkjo 3 t

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Shitet Ursus c 360 dhe rimorkjo 3t Info ne tel 070451118
Se prodava Ursus c 360 i prikolka 3 t info na tel 070451118