Број на оглас: 3038724
Објавен на: 12.12.2018, 22:59
1 / 2

Нови мп5 плеери

3.699 МКД Цената е фиксна 3.799 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


Се продваат нови мп5 плеери за кола
Големина 7инчи(18х6.8х10)цм
Излезна моќ 4х45w
Плеерите имаат порт за usb, aux излез, може да се поврзе со bluetooth.