Број на оглас: 3038596
Објавен на: 06.01.2019, 19:34
1 / 2

RENOVATOR

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov, neupotreben Renovator. Ne e za mojata profesija i ne znam da rabotam so nego!