Број на оглас: 3038248
Објавен на: 21.10.2018, 12:18
1 / 4

OPEL//////ASTRA/////

По Договор Цената не е фиксна 2.190 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANA/ SERVISIRANA/Pali vozi.TOP// LPG///A test/1.4 motor/klima+elektrika