Број на оглас: 3038096
Објавен на: 07.10.2018, 19:42
1 / 12

BMW 745d 330ps V8 12/2006

12.200 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
745
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
242 kw / 329 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 745d so registracija do februari 2019.
Kolata e mnogu socuvan, so mnogu oprema. Samo za tie sto znat sto barat.
Ima eklusivna oprema
-vakum na vrati
-greac na volan
-greac na zadni i predni sedista
-masaza na sedista
-tempomat distronic (adaptive)
-soncev krov
-navigacija, bluetooth, CD changer, Aux i drugi. Kolata ima realni 320000km, motorot e odlicen.