Број на оглас: 3038001
Објавен на: 10.06.2019, 21:07
1 / 2

Polovni keramidi okolu 2000 broja

6 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Polovni keramidi zdravi okolu 2000broja
Po 6 denari.
Ima uste 1600 broja.
Info.na viber
076235103