Број на оглас: 3037960
Објавен на: 18.10.2018, 15:35
1 / 9

Mercedes E290 TD fabrika!

2.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E290 TD automatik
KAKO NOV FABRIKA!!!

Dva para bandazi leti + zimski !! Aluminski bandazi

Vebsato -klima
El na stakla
Staklen krov shiber
Tempomat
Prva bojaa!!!

ZA POVEKJE INF NA :070507268

ZA POVEKJE INF NA :070507268

ZA POVEKJE INF NA :070507268