Број на оглас: 3037899
Објавен на: 07.10.2018, 17:07
1 / 10

VW Passat 1.9 tdi 131 hp higline -03

4.100 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven e kompleten servis , registriran e do april 2019 i ima zelen karton. Kolata ima 4 novi letni gumi i 2 zimski. Kolata e vo odlichna sostojba. Poveke informacii i moznost za dogovor na 076-571-608 Kiril.