Број на оглас: 3037850
Објавен на: 12.10.2018, 12:42
1 / 7

Golf 4

1.700 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 cabrio so karman oprema 16 100 ks odlicen cena povolna za kes extra popust 070650883