Број на оглас: 3037840
Објавен на: 12.10.2018, 12:44
1 / 8

Mercedes sprinter

6.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes sprinter 270cdi maxi karoserija amerikansko ocarineto do registracija zvonete da se dogovorime 070650883 moznost za zamena so pomalo patnicko kombe