Број на оглас: 3037808
Објавен на: 04.01.2019, 20:20
1 / 1

DAEWOO NEXIA - CELA ILI NA DELOVI- PLIN-BG TABLI

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daewoo Nexia sedan, so defekt motor,benzinec, na BG tablici.. Se prodava cela, ili na delovi, ima i plin...
Povekje info na ovoj broj, ne na dolniot! 078/310-248 Trajce