Број на оглас: 3037527
Објавен на: 12.07.2019, 03:23
1 / 3

SHURE BLX14 - Instrumentalen Set

10.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava daljinec Shure BLX14 instrumentalen set, koristeno, zacuvano vo odlicna ispravna sostojba.
863-865 Mhz