Број на оглас: 3037353
Објавен на: 07.03.2019, 21:22
1 / 1

VELOSIPED SO POMOSHEN ELEKTRICHEN POGON

8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


РАБОТЕН НАПОН 36 БОЛТИ. ТРИ АКУМУЛАТОРИ ОД 10Ач.ПЕДАЛАТА СЕ ИЗВАДЕНИ.НЕМА АКУМУЛАТОРИ.