Број на оглас: 3037192
Објавен на: 10.12.2018, 09:21
1 / 11

OPEL AGILA 1.3 CDTI--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Agila
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL AGILA 1.3 CDTI--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2005)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
-----I N F O:(075/858-420)-------