Број на оглас: 3037125
Објавен на: 21.01.2019, 15:25
1 / 12

Opel Astra 1.9CDTI SPORT 2005g Germanska

3.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,vo perfektna sostojba,bez nikakov problem(vidi sliki).Originalna kilometraza so servisna kniga do posleden servis.Ful oprema...
Info: 070/218-038