Број на оглас: 3037118
Објавен на: 01.07.2020, 00:34
1 / 10

Chrysler voyager 2.5crdi

3.000 €
Марка:
Chrysler
Модел:
Voyager
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven kompleten servis novi gumi zelen karton cena po dogovor