Број на оглас: 3036567
Објавен на: 10.12.2018, 15:25
1 / 6

SKUTER NA STRUJA

10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


СКУТЕР НА СТРУЈА. АКУМУЛАТОРИТЕ НЕ СЕ ИСПРАВНИ.