Број на оглас: 3036548
Објавен на: 23.10.2018, 13:21
1 / 1

Persiski macinja.

150 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Се продава преубаво бело машко персиско маче. Мачето е прочистено од паразити, со научени хигиенски навики. возраст на мачето 5 месеци. Цена 100 еври