Број на оглас: 3036258
Објавен на: 05.12.2018, 20:33
1 / 5

GOLF 6 1.6 TDI / 90 KS / 2010 godina

8.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GOLF 6 1.6 TDI / 90 KS / 2010 godina vo odlicna sostojba kupen vo Bis Auto Bitola prv sospstvenik, vozen na otvoren pat.
+ 4 zimski gumi so bandazi.
BEZ ZAMENI, ISKLUCIVO ZA PRODAZBA!!!