Број на оглас: 3036004
Објавен на: 10.12.2018, 16:26
1 / 10

MAN 41 480

42.500 € 43.800 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Man kiper 41.480
01.2007 godina
275 000 km
Uvezen od IT
Bez zameni samo kesh