Број на оглас: 3035956
Објавен на: 01.08.2020, 17:22

Se prodava, restoran so sobi

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
260 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
800 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1998
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
s, smojmirovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motel so restoran vo Smojmirovo- Berovsko, objektot moze da raboti kako restoran so sobi za izdavanje ili da se prenameni vo kuka za ziveenje, se naoga na mirna lokacija i moze da go poglednete vo sekoe vreme ako ste zainteresirani, cena po dogovor na lice mesto, email chefgjorgji@gmail.com postojano sum zafaten so rabota taka da na email e najdobro da me kontaktirate i da ostavite telefonski broj i jas ke vi se javam vo najskoro vreme