Број на оглас: 3035842
Објавен на: 05.10.2018, 10:17
1 / 1

ПРОДАВАМ НЕКРШЕН ЛЕШНИК

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА 1000 KG НЕКРШЕН ЛЕШНИК ОД РЕКОЛТА 2018 ЦЕНА ПО ДОГОВОР ТЕЛ.077 923 773 070368672 КРСТЕ