Број на оглас: 3035805
Објавен на: 09.11.2018, 11:03
1 / 4

renault (reno) megane 1.6 so atest plin

900 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ispravna sostojba reg do avgust 2019 so z.karton