Број на оглас: 3035767
Објавен на: 17.10.2018, 17:52
1 / 3

HILTI TE 6-A36 BATERISKA HILTA---- TXD

4.000 МКД 5.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KAKO NA SLIKATA