Број на оглас: 3035747
Објавен на: 05.10.2018, 07:29
1 / 4

wv polo

3.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava wv polo 1.9 2002 godina so pominati 140.000 realni km redovno servisirano i odrzuvano registrirano so zelen kartin do Maj 2019 za podetalni INFO BARJTE GO 075892279 ANGEL